Keresés

Continental Automotive Hungary Kft.

Gyártási minőségügyi mérnök (Budapest)

Minőségbiztosítás, minőségellenőrzés Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • belső minőség nyomon követése, intézkedések definiálása és végrehajtásuk figyelemmel kísérése
  • folyamatellenőrök munkájának koordinálása
  • vevői reklamáció kezelésében történő részvétel, 8D riportok elkészítésében aktív együttműködés
  • szoros együttműködés a gyártással és az ipari mérnökség támogató területével
  • beszállítói hiba esetén reklamációs riport készítése és kapcsolat felvétele az SQM-mel
  • minőségügyi dokumentációk ellenőrzése, fejlesztése, P-FMEA, Control Plan gondozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 2-3 év gyakorlati tapasztalat elektronikai, autóipari vagy elektronika területen
  • PPAP, Six Sigma, FMEA, 8D, MSA, ISO/TS ismeretek
  • középfokú angolnyelv ismeret szóban és írásban egyaránt
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való képesség, terhelhető személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • német nyelvismeret
  • autóipari tapasztalat/érdeklődés

Amit kínálunk:

  • izgalmas nemzetközi projektek
  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • mérnöki karrierpálya modell
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
  • rugalmas munkarend
  • fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva tudja pályázatát eljuttatni a Continental Automotive Hungary Kft. HR osztályára.