Keresés

Continental Automotive Hungary Kft.

Folyamatfejlesztő mérnök (Budapest)

Gyártásfejlesztés Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • gépkoncepció fejlesztés, automatizálás, robotok bevezetése
  • a gyártás technológiai támogatása folyamatfejlesztéssel
  • kapcsolattartás a gyárakkal, társszervezetekkel, beszállítókkal
  • információ áramlás biztosítása
  • gondoskodik a szakterülethez tartozó dokumentumok naprakészségéről
  • nemzetközi projektek aktív támogatása, projekttervek létrehozása és nyomon követése
  • belső és külső sztenderdek létrehozása, nyomon követése
  • beszállítói portfolió készítése
  • adatbázis lekérdezések összeállítása
  • beszerzés technikai támogatása a felmerülő folyamatfejlesztő projektek kapcsán
  • folyamat- és gépspecifikációk elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy villamosmérnök)
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • pneumatikus ismeretek
  • CAD tervezési ismeretek
  • programozási ismeret (C)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Beckhoff PLC programozási ismeret
  • magabiztos C# tudás
  • rugalmas, nyitott, határozott személyiség
  • jó kommunikációs készség és analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • mérnöki karrierpálya modell
  • kihívást jelentő automatizálási projektek
  • stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
  • rugalmas munkarend
  • fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, online jelentkezési felületünkön tudja pályázatát eljuttatni a Continental Automotive Hungary Kft. HR osztályára.