Keresés

Continental Automotive Hungary Kft.

Diszponens (Budapest)

Logisztikus, Fuvarszervező Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • gyártástervekre alapozott anyagigények biztosítása
  • beszállítókkal kapcsolatban, első körös eszkalációs szinten a felmerülő problémák kezelése
  • beérkező árú nyomon követése
  • készletszint figyelés, anyagáramlás biztosítása
  • mennyiségi reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés
  • hiánylisták, anyagfedezeti listák kezelése, zárolt készletek folyamatos karbantartása
  • logisztikai reklamációk intézése a beszállítók felé
  • a gyártással és anyagmozgással kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • 3-4 év releváns szakmai tapasztalat logisztikai területen
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • rugalmas, határozott személyiség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
  • rugalmas munkarend
  • fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva online jelentkezési felületünkön tudja pályázatát eljuttatni a Continental Automotive Hungary Kft. HR osztályára.