Keresés

Benteler Autótechnika Kft.

Minőségirányítási csoportvezető

Minőségbiztosítás, minőségellenőrzés Fejér megye

Elkötelezett munkatársakat keresünk, akik céltudatosan és felelősségteljesen végzik munkájukat. Mi tudjuk, hogy folyamatos fejlődésünk dolgozóink odaadásából fakad. Csatlakozzon a világ egyik legsikeresebb autóipari beszállítójához! A világszerte ismert Benteler csoport 30.000 dolgozót foglalkoztat,170 különböző telephelyen, 38 országban.

A Benteler Autótechnika Kft.

Minőségirányítási rendszer csoportvezető területre munkatársat keres

Dinamikusan fejlődő, német tulajdonú vállalatunk motortéri csövek és kipufogórendszerek gyártásával foglalkozik. Vevőorientáltság, elkötelezettség, szakértelem és lojalitás jellemzi dolgozóinkat, akiknek sikereinket köszönhetjük.

Főbb feladatok:

  • A belső folyamat auditok megtervezése és levezetése
  • Az auditok intézkedési terveinek követése, osztályok támogatása az intézkedési tervek kidolgozásában
  • Belső és külső rendszer auditok szervezése és koordinálása
  • Termékauditorok tevékenységének koordinálása, támogatása
  • Vevői auditok támogatása
  • Dokumentációs rendszer kezelés (belső szabályozások, vevő specifikus követelmények) – rendszerváltozások bevezetésében való részvétel
  • Kapcsolattartás a régiós audit és rendszer felelősökkel

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  •  Mérnöki végzettség
  •  Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  •  Autóipari minőségirányításban szerzett tapasztalat
  •  ISO/TS (IATF) 16949 minőségirányítási rendszer ismerete
  •  Vevő specifikus rendszer követelmények ismerete (VDA, GS, Formel-Q)
  •  Jó kommunikációs készség magyar és idegen nyelven egyaránt

Amit kínálunk:

  •  Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  •  Izgalmas, motiváló környezet
  •  Hosszú távú munkalehetőség
  •  Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Mór

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar, valamint angol és/vagy német nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a hr.mor@benteler.com email címre.

Elérhetőség: Benteler Autótechnika Kft.

8060 Mór Akai u. 5.

Telefon: 22/881-170